UVR0J103MHD
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR0J103MHD
UVR0J103MHD Hakkında
UVR0J103MHD, Nichicon tarafından üretilen 10000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile çalışan bu radial through-hole bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömrü garantiler. 10 kHz'de 2.7025 A ve 120 Hz'de 2.35 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırmayla monte edilmesi gerekir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7025 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V