UVP2A4R7MED1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP2A4R7MED1TD
UVP2A4R7MED1TD Hakkında
Nichicon UVP2A4R7MED1TD, 4.7 µF kapasitansına ve 100 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Through-hole montajı için tasarlanan bu bi-polar kondansatör, 120 Hz'de 47 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve diğer AC/DC dönüştürme devrelerinde kullanılır. Radial can paket tipi standart PCB montajı için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 47 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V