UVP2A2R2MED1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP2A2R2MED1TD
UVP2A2R2MED1TD Hakkında
Nichicon UVP2A2R2MED1TD, 2.2 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajı ile medium güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bu kondansatör, radial montaj tipinde ve through-hole paketlemesiyle PCB'ye doğrudan lehimleme yöntemiyle monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalar, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 120 Hz'de 34 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V