UVP2A221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP2A221M
UVP2A221MHD Hakkında
Nichicon UVP2A221MHD, 220 µF kapasitansı ile 100V rated voltaj için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole devre tasarımlarında kullanılmak üzere uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında stabil performans gösterir ve 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 1.08 A ve 120 Hz'de 720 mA ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri, analog ve dijital elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V