UVP1V470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVP1V470MPD1TD
UVP1V470MPD1TD Hakkında
UVP1V470MPD1TD, Nichicon tarafından üretilen 47µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial kondansatör, Through Hole montaj türüne sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat lifetime sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 240 mA, 120 Hz'de 120 mA'dir. Gücü gereksinim duyulan analog ve dijital devre tasarımlarında, filtre uygulamalarında ve güç kaynağı devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. Bi-polar polarizasyon özelliği ile esnek tasarım imkanı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V