UVP1V220MED1TD
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1V220MED1TD
UVP1V220MED1TD Hakkında
UVP1V220MED1TD, Nichicon tarafından üretilen 22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltage ile çalışan bu radial mounting türü bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (85°C'de) özellikleriyle sahiptir. 10 kHz'de 146 mA ve 120 Hz'de 73 mA ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 146 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 73 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V