UVP1V100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVP1V100MDD
UVP1V100MDD Hakkında
Nichicon UVP1V100MDD, 10 µF kapasitanslı, 35V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial kasa tasarımına sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile sunulan ürün, 10 kHz'de 86 mA ve 120 Hz'de 43 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Bi-polar polarizasyon özelliği ile voltaj dalgalanmalarının bastırılması gereken devrelerde etkili bir çözüm sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 86 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V