UVP1J220MPD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1J220MPD1TD
UVP1J220MPD1TD Hakkında
Nichicon UVP1J220MPD1TD, 22 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. Yüksek frekans (10 kHz) de 190 mA, düşük frekans (120 Hz) de 95 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devresi ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 190 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V