UVP1J220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1J220MPD
UVP1J220MPD Hakkında
Nichicon UVP1J220MPD, 22 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılıma uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 190 mA, 120 Hz'de 95 mA ripple akım taşıyabilir. ±20% toleranslı bu kondansatör, güç kaynakları, audio devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Through-hole baskı devre kartı tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 190 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V