UVP1H220MPD1TA
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1H220MPD1TA
UVP1H220MPD1TA Hakkında
Nichicon UVP1H220MPD1TA, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özelliği ile AC ve DC devrelerinde uygulanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz yüksek frekansta 178 mA ve 120 Hz düşük frekansta 89 mA ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile elektrik güç kaynakları, filtreleme, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 178 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 89 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V