UVP1H010MDD1TD
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1H010MDD1TD
UVP1H010MDD1TD Hakkında
Nichicon UVP1H010MDD1TD, 1 µF kapasitanslı, 50 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve bi-polar polarizasyon özelliğiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. Through-hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 10 kHz'de 34 mA ve 120 Hz'de 17 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 34 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V