UVP1H010MDD
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVP1H010MDD
UVP1H010MDD Hakkında
Nichicon UVP1H010MDD, 1 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajda çalışan bu bi-polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Düşük frekans uygulamalarında 17 mA, yüksek frekans uygulamalarında 34 mA ripple akımını destekler. ±20% kapasite toleransı ile sunulan bu kondansatör, analog devreleri, güç kaynakları, ses yükseltici devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 34 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V