UVP1E330MED1TD
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1E330MED1TD
UVP1E330MED1TD Hakkında
Nichicon UVP1E330MED1TD, 33 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 160 mA, 120 Hz'de ise 80 mA'dir. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olması nedeniyle AC ve DC devrelerine uygun bir seçenektir. Güç kaynakları, filtreleme, bypass ve coupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V