UVP1E220MED
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1E220MED
UVP1E220MED Hakkında
Nichicon UVP1E220MED, 22 µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajına uygun bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olup, 10 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akımını desteklemektedir. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve timers gibi devre tasarımlarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V