UVP1E102MHD1TN
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1E102MHD1TN
UVP1E102MHD1TN Hakkında
Nichicon UVP1E102MHD1TN, 1000 µF kapasitanslı, 25V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türü ile PCB'ye direk lehimleme için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 1.0925 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 950 mA @ 120 Hz değerlerindedir. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V