UVP1C332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1C332MHD
UVP1C332MHD Hakkında
Nichicon UVP1C332MHD, 3300 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegre edilebilir. 10 kHz'de 2.277 A ve 120 Hz'de 1.98 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Bi-polar polarizasyon özelliği ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.277 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V