UVP1C221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1C221MPD
UVP1C221MPD Hakkında
Nichicon UVP1C221MPD, 220 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole monte edilebilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömüre sahiptir. 10 kHz'de 412.5 mA ve 120 Hz'de 275 mA ripple current yeteneği vardır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 412.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 275 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V