UVP1A472MHD
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1A472MHD
UVP1A472MHD Hakkında
Nichicon UVP1A472MHD, 4700 µF kapasitansı ve 10V rated voltage ile general purpose uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans aralığında çalışan komponent, -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında 2000 saatlik ömür sağlar. 10 kHz'de 2.484 A ve 120 Hz'de 2.16 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.484 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V