UVP1A471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1A471MPD1TD
UVP1A471MPD1TD Hakkında
Nichicon UVP1A471MPD1TD, 470µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 410mA ripple current kapasitesi ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V