UVP1A470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1A470MDD
UVP1A470MDD Hakkında
Nichicon UVP1A470MDD, 47 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bileşen, through-hole montajı için uygun tasarlanmıştır. Yüksek frekansta (10 kHz) 152 mA, düşük frekansta (120 Hz) 76 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, AC güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 152 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 76 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V