UVP1A222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1A222MHD1TN
UVP1A222MHD1TN Hakkında
Nichicon UVP1A222MHD1TN, 2200µF kapasitansı ve 10V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve zaman sabiti devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 1.472A ve 120 Hz'de 1.28A ripple akım kapasitesi ile darbe ve ses frekansı uygulamalarında istikrarlı çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.472 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V