UVP1A221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP1A221M
UVP1A221MPD Hakkında
Nichicon UVP1A221MPD, 220 µF kapasitanslı 10V nominal voltaj ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 322.5 mA ripple akım dayanımı ile yüksek frekanslı uygulamalarda, 120 Hz'de 215 mA ripple akımı ile düşük frekanslı devrelerde kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 322.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 215 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V