UVP0J331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP0J331MPD1TD
UVP0J331MPD1TD Hakkında
Nichicon UVP0J331MPD1TD, 330 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sunulur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılır. ±20% tolerans içinde sağlanır. 10 kHz'de 397.5 mA ve 120 Hz'de 265 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog ve dijital devreler, ses işleme ve filtrelem uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 397.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 265 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V