UVP0J102MPD
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVP0J102MPD
UVP0J102MPD Hakkında
Nichicon UVP0J102MPD, 1000 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 747.5 mA ve 120 Hz'de 650 mA ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devrelerinde kullanılır. Bi-polar polarizasyon özelliği ile çift kutuplu tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 747.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V