UVK2W4R7MPD
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2W4R7MPD
UVK2W4R7MPD Hakkında
Nichicon UVK2W4R7MPD, 4.7 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 120 Hz'de 46 mA ripple akım kapasitesi ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları, endüstriyel kontrol devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V