UVK2W2R2MPD
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2W2R2MPD
UVK2W2R2MPD Hakkında
Nichicon UVK2W2R2MPD, 2.2 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektrik devrelerinde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 44.8 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 44.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V