UVK2W100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVK2W100MPD1TD
UVK2W100MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK2W100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. -25°C ile 85°C arasında güvenli işletme sınırlarına sahiptir. High frequency uygulamalarında 128 mA @ 10 kHz, low frequency uygulamalarında 80 mA @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 128 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V