UVK2V680MHD1TN
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2V680MHD1TN
UVK2V680MHD1TN Hakkında
Nichicon UVK2V680MHD1TN, 68µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle bağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile imalatlanmıştır. Düşük frekans (120 Hz) koşullarında 400 mA, yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 640 mA ripple akım yönetebilir. Genel amaçlı uygulamalar, enerji kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde filtre ve buffer kondansatörü olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 400 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V