UVK2V4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2V4R7MPD1TD
UVK2V4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK2V4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 2000 saatlik ömür süresi ile belirtilmiştir. ±20% tolerans ve 350V nominal voltaj değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 88 mA ripple current kapasitesi ve 120 Hz'de 55 mA ripple current özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, AC/DC konvertörler ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 88 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V