UVK2V330MHD1TO
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2V330MHD1
UVK2V330MHD1TO Hakkında
Nichicon UVK2V330MHD1TO, 33 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarına doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. High frequency ripple current 384 mA @ 10 kHz, low frequency ripple current 240 mA @ 120 Hz olarak belirlenmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri, endüstriyel elektronik ve tüketici ürünlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 384 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V