UVK2V220MHD1TO
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2V220MHD1
UVK2V220MHD1TO Hakkında
Nichicon UVK2V220MHD1TO, 22 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk montajlanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 240 mA, 120 Hz'de 150 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, power supply devreleri, filtering ve decoupling uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V