UVK2GR47MED1TD
CAP ALUM 0.47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2GR47MED1TD
UVK2GR47MED1TD Hakkında
Nichicon UVK2GR47MED1TD, 0.47µF kapasitanslı 400V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömürlü sertifikalandırılmıştır. ±20% toleranslı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 19.2 mA ve 120 Hz'de 12 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V