UVK2GR47MED
CAP ALUM 0.47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2GR47MED
UVK2GR47MED Hakkında
Nichicon UVK2GR47MED, 0.47 µF kapasitesinde radial kuruluş alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 10 kHz'de 19.2 mA ve 120 Hz'de 12 mA ripple akım yönetebilme kapasitesine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, osilatör devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V