UVK2G470MHD1TN
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2G470MHD1TN
UVK2G470MHD1TN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVK2G470MHD1TN, 47 µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kap tipinde paketlenmekte olup, through-hole montaj uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 448 mA ve 120 Hz'de 280 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, AC filtrasyonu, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 448 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V