UVK2G3R3MPD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2G3R3MPD1TD
UVK2G3R3MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK2G3R3MPD1TD, 3.3 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olup, 76.8 mA (10 kHz) ve 48 mA (120 Hz) ripple current kapasitesinde çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 76.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 48 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V