UVK2G010MED1TD
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVK2G010MED1TD
UVK2G010MED1TD Hakkında
Nichicon UVK2G010MED1TD, 1 µF kapasitanslı ve 400 V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, şarj devre kartları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı, 85°C'de 2000 saatlik ömrü, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 32 mA @ 10 kHz ripple current özellikleriyle düşük ve orta frekanslı devre tasarımlarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V