UVK2E101MHD1TN
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2E101MHD1TN
UVK2E101MHD1TN Hakkında
Nichicon UVK2E101MHD1TN, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, Can paket türüne sahip through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 704 mA ve 120 Hz'de 440 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler, motor sürücüleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 704 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V