UVK2E100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2E100MPD1TD
UVK2E100MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK2E100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı ve 250V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi verir. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 10 kHz'de 160 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple current değerleriyle doğru seçilmiş DC-DC dönüştürücü ve lineer regülatör çıkış filtrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V