UVK2DR22MED1TD
CAP ALUM 0.22UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2DR22MED1TD
UVK2DR22MED1TD Hakkında
Nichicon UVK2DR22MED1TD, 0.22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radial bağlantılı komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilenmiştir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 7.52 mA ve 120 Hz'de 4.7 mA ripple akım karakteristiğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Through hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uyumludur. Part status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.52 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V