UVK2D471MRD
CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2D471MRD
UVK2D471MRD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVK2D471MRD, 470 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu komponentin ±20% toleransı ve 2000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta çalışma koşullarında güvenilir performans sağlar. -40°C ile +85°C arasında işletim sıcaklık aralığında kullanılabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 1.495 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akım yeteneğine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, amplifikatörler ve endüstriyel elektrik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V