UVK2D3R3MED1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVK2D3R3MED1TD
UVK2D3R3MED1TD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVK2D3R3MED1TD, 3.3 µF kapasitanslı 200V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında kolayca kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 64 mA ve 120 Hz'de 40 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve analog filtreler gibi birçok elektronik cihazda kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 64 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V