UVK2D220MPD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2D220MPD1TD
UVK2D220MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK2D220MPD1TD, 22 µF kapasitanslı, 200V rated voltajda çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir. -40°C ile +85°C arasında güvenle çalışabilen bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 240 mA high frequency ripple current ve 150 mA low frequency ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V