UVK2D100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2D100MPD1TD
UVK2D100MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK2D100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat @ 85°C ömür süresi sunmaktadır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 10 kHz'de 128 mA ve 120 Hz'de 80 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolaması ve AC/DC dönüştürücü devrelerinde kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 128 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V