UVK2D100MPD
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2D100MPD
UVK2D100MPD Hakkında
Nichicon UVK2D100MPD, 10 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda voltaj düzenleme, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-40°C ile 85°C arası) ve 2000 saat ömür süresi (85°C'de) sayesinde, endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 128 mA (10 kHz) ve 80 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 128 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V