UVK2C680MHD
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2C680MHD
UVK2C680MHD Hakkında
Nichicon UVK2C680MHD, 68 µF kapasitanslı, 160 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışır ve 2000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 560 mA ve 120 Hz'de 350 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 560 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V