UVK2A470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2A470MPD1TD
UVK2A470MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK2A470MPD1TD, 47 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saat ömür garantisi (85°C'de) sağlar. Yüksek frekans ripple akımı 400 mA @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 200 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedecesine doğru polarite koşulunda takılması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V