UVK2A2R2MDD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2A2R2MDD1TD
UVK2A2R2MDD1TD Hakkında
Nichicon UVK2A2R2MDD1TD, 2.2 µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. 10 kHz'de 60 mA, 120 Hz'de 30 mA ripple akım kapasitesi bulunur. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme ve zaman ayarı devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V