UVK2A220MED1TD
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2A220MED1TD
UVK2A220MED1TD Hakkında
Nichicon UVK2A220MED1TD, 22 µF kapasitansı ve 100 V rated voltage ile radial kurulum tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanıma uygun olan bu bileşen, 2000 saat ömrü garanti etmektedir. 10 kHz'de 260 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Radial can tipi paketlemesi sayesinde PCB montajı kolay ve ekonomiktir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V