UVK2A101MPD
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2A101M
UVK2A101MPD Hakkında
Nichicon UVK2A101MPD, 100µF kapasitanslı ve 100V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Through Hole montajına uygun radial kutu paketlemesi ile hazırlanmıştır. High frequency'de (10 kHz) 510 mA, low frequency'de (120 Hz) 340 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyalişleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 510 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V