UVK2A0R1MDD
CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK2A0R1MDD
UVK2A0R1MDD Hakkında
Nichicon UVK2A0R1MDD, 0.1 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipinde üretilen bu kondansatör, Through Hole montaj yöntemini destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile enerji depolama, filtreleme ve EMI suppression uygulamalarında kullanılabilir. 10 kHz'de 4.2 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V